Este plugin não foi testado com as 3 últimas grandes versões do WordPress. Pode já não ser suportado e pode ter problemas de compatibilidade quando usado com versões mais recentes do WordPress.

WordPress Mobil Cihazlar icin Hizli Iletisim Eklentisi

Descrição

Mobil seo’nun önem kazandığı bu zamanlarda, sitelerimize mobilden cihazlardan erişim artmış durumda. Bu durumda ziyaretçileriniz ile daha hızlı iletişim kurmak için bu eklentiyi geliştirdik. Sadece mobil cihazlardan erişim yapıldığında görülen telefon ve whatsapp butonları sayesinde ziyaretçilerinizi müşteriye dönüştürün. Eklenti ile ilgili destek almak için bu sayfayı kullanabilirsiniz

Eklenti Videosu

Murat Bütün

WordPress ve WooCommerce ile ilgili kısa kodlar güncel yazılar için blog sayfamı takip edebilirsiniz.

Ecrãs

Instalação

Eklentiyi indirip /wp-content/plugins dizinine atın. WordPress eklentiler ekranından aktif edin. İletişim bilgilerinizi girmek için Eklentiler > Mobil İletişim sayfasına tıklayın. Eklenti kurulumu ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Perguntas frequentes

Destek

Eklenti ile ilgili destek almak için tıklayınız. Eklentiyi geliştirmek veya kişiselleştirmek istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon ve Whatsapp Butonları Dışında Ekleme Yapabilir miyim?

Telefon ve whatsapp dışında bir buton ekleme isterseniz benimle iletişime geçin bir sonraki sürümde eklemeyi yapalım.

Avaliações

10 de Setembro, 2017
Eklenti ile ilgili geliştirilmesini istediğiniz yerleri bu başlık altında yazabilirsiniz.
Ler todas as 2 avaliações

Contribuidores e programadores

“WordPress Mobil Cihazlar icin Hizli Iletisim Eklentisi” é software de código aberto. As seguintes pessoas contribuíram para este plugin:

Contribuidores

Registo de alterações

1.0

  • Eklenti wordpress.org’a Merhaba Dedi